İletişim Bilgileri

Süper Büyük Beden Erkek Giyim

  • Yetkili Kişi: Türkyücel Tekstil Ltd Şti (Yücel Türkyücel)
  • Telefon numarası: 0216 517 67 45
  • Adres: Süper Büyük Beden Giyim E-5 Ankara Yolu Pendik Deresi Mevkii 22. km Doğuş Oto Kartal Karşısı Pendik, Pendik, İstanbul, 34896, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
56-74 Beden Arasında Büyük Beden Erkek Kanvas Pantolonlar, resim 1
  • 56-74 Beden Arasında Büyük Beden Erkek Kanvas Pantolonlar, resim 2
  • 56-74 Beden Arasında Büyük Beden Erkek Kanvas Pantolonlar, resim 3

56-74 Beden Arasında Büyük Beden Erkek Kanvas Pantolonlar

Jean Pantolonun Rakibi: KANVAS
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Türkyücel Tekstil Ltd Şti (Yücel Türkyücel)
  • Telefon numarası: 0216 517 67 45
  • Adres: Süper Büyük Beden Giyim E-5 Ankara Yolu Pendik Deresi Mevkii 22. km Doğuş Oto Kartal Karşısı Pendik, Pendik, İstanbul, 34896, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Jeanin rakibi: Kanvas

Özellikle sıcak yaz günlerinde erkeklerin gardıroplarının vazgeçilmezi olan haki kanvas pantolonlar, jean pantolonun yerini alıyor. Hem spor de klasik giyimde kullanabileceğiniz doğru Kanvas pantolonu bulmak için SÜPER BÜYÜKBEDEN.com'a kulak verin!!!!!!

1- İşe giderken jean pantolon giyemiyorum ama kanvas pantolon giyebiliyorum. Acaba kanvas pantolon alırken nelere dikkat etmek gerekir?

  • Kanvas pantolonlar da jean pantolonlar gibi gardırobunuzda uzun süre kalacak parçalardan biridir. Sürekli yıkanacağını da düşünerek kaliteli pantolona para yatırmaya korkmayın. Öncelikle pantolonun materyaline, yani kumaş kalitesine bakın.Özellikle yaz günleri için ideal olan pamuklu kumaşların, yıkanmış gabardin ya da kalın poplin olanlarını tercih edebilirsiniz. Pantolonda dikkat etmeniz gerekenler; cepleri, boy uzunluğu ve fermuar ya da düğme bitimindeki kapaktır.

2- Kanvas pantolonları biraz ‘ciddileştirmek’ mümkün mü? Yani jean gibi sürekli tişörtle giymek istemiyorum. Gömlekle de giyilebilir mi bilmiyorum?

  • Kanvas pantolonları jean gibi görerek sadece spor bir kıyafet olarak değerlendirmeyin. Unutmayın, artık jean pantolonlarla bile smokin ceketi giyilerek davetlere gidilebiliyor. Kanvas pantolonunuzu da gömlekle giymenizde hiçbir sakınca yok. Özellikle yıkamalı poplin gömleklerle çok da şık duracaktır. Daha da ciddiyet katmak istiyorsanız, düz beyaz gömlekle giyebilir, üzerine de lacivert blazer ceket giyerek tamamlayabilirsiniz.

Bu rahatlıktan faydalanmak için Her seon 56-74 beden arası Büyük BedenKanvas pantolonları Süper Büyük Beden.com da da bulabilirsiniz

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Pantolonlar
Oluşturma tarihi: 03.01.2011 13:56
Düzenleme tarihi: 06.08.2011 12:36